Głównym profilem funkcjonowania firmy jest bezpieczna dla środowiska naturalna utylizacja pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sprzedaż pełnowartościowych części używanych, które mają udokumentowane legalne pochodzenie. Oddając się do pełnej dyspozycji serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.

Na miejscu w siedzibie Naszej Firmy wystawiamy zaświadczenie o wy złomowaniu pojazdu do Wydziału Komunikacji, unieważniamy dokumenty, tablice rejestracyjne i wypłacamy pieniądze (dopłata tylko do kompletnego pojazdu). Zapewniamy transport GRATIS lawetą do Naszej Firmy.

Do zezłomowania auta potrzebne jest:
  • Pojazd z czytelnym znakiem identyfikacyjnym (nr. nadwozia VIN) i tablice rejestracyjne.
  • Dowód rejestracyjny i karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • w przypadku gdy dowód został zabrany przez policję, zaświadczenie wydane przez Wydział Komunikacji identyfikujące pojazd.
  • Właściciel/właściciele pojazdu lub osoba upoważniona przez właściciela/właścicieli.
  • Dowód osobisty właściciela i osoby upoważnionej (jeżeli występuje).
  • W przypadku jeżeli pojazd został zakupiony, a nie został przerejestrowany na nowego właściciela (w dowodzie figuruje inny właściciel) umowa kupna sprzedaży samochodu. W przypadku gdy właściciel pojazdu zmarł a rodzina chce zezłomować auto konieczne jest odpis wyroku Sądu o postępowaniu spadkowym.Nazwa: Auto Kasacja
Adres: ul. Wernyhory 25, 37-700 Przemyśl
E-mail: autokasacja@interia.eu
Telefon: 16 671 12 06
Tel. kasacja: 501 053 534
Tel. części używane 502 658 108
Nip: 795-172-32-27
Regon: 651492915
Stacja demontazu pojazdow: Nr R/48